Meist

Meie, abielupaar Julia ja Dieter Hölscher, avasime 2008 aasta juunis oma restorani „Lahemaa Kohvikann”.

Pärast seda, kui olime elanud ja töötanud 15 aastat St. Peterburis, tulime 2007. aastal Eestisse, kuna meile meeldis siin juba ammu ja olime sellesse maasse, eriti just „Lahtede maasse” Lahemaasse armunud.

Julia on pärit St. Peterburist, Venemaalt ja Dieter „Calenbergeri maalt” Hannoveri lähedalt, Saksamaalt.

Me räägime mõlemad mitmeid keeli ja oleme Teile meelsasti abiks mitte ainult oma gastronoomiliste oskuste, vaid ka muu informatsiooniga.

Meie restoran kannab nime „Lahemaa kohvikann”, kuna Lahemaa (Lahtede maa) on meie piirkonna nimi siin Põhja- Eestis, Läänemere ranniku vahetus-läheduses, kus asub ka imekaunis Lahemaa rahvuspark.

Sõnaga „Kohvikann” tahame veidi jätkata mõnusat balti traditsiooni juua koos kohvi.

Meie restoran asub Lahemaa Rahvuspargi külastuskeskuse vahetus-läheduses, Palmse mõisa härrastemaja ligidal, samanimelises asulas.

Meie eesmärgiks on hellitada oma külalisi valitud jookide ja isuäratavate, hoolikalt valmistatud roogadega.

Meie maja pakub Teile 60-kohalist külalisruumi ja 50-kohalist päikeseterrassi.

Kogu aasta jooksul pakume Teile erinevaid aastaajale vastavaid eriroogasid ja meie menüüs on on Teie jaoks alati varuks mõned uudised.

Kui plaanite aga väiksemaid või suuremaid pidusid, anname meelsasti Teie käsutusse oma ruumid ja spetsiaalselt selleks otstarbeks kavandatud menüüd (vaadake rubriiki Pakkumised).

Soovime, et meie juures viibimine kujuneks Teie jaoks meeldivaks elamuseks ja oleme alati meeleldi valmis vastama Teie küsimustele.

Julia Hölscher (patroness) ja Dieter Hölscher (patroon ja peakokk)